Dawid Bagiński opinie - As Marketingu i Biznesu w akcji!
 

Chcesz zobaczyć na co mnie stać?


As Marketingu i Biznesu w akcji!


Dziękuję, że postanowiłeś zobaczyć owoce mojej pracy i przeczytać, co mówią na mój temat zadowolone osoby. Twoja wiara w moje magiczne zdolności napawa mnie optymizmem do dalszych działań. Niech słowa innych budują w Tobie zaufanie i zachęcają do kontaktu ze mną. Wszystkie opinie otrzymałem w ramach wdzięczności, za dobrze wykonaną pracę. Swoją wdzięczność wyrażały prawidziwe osoby takie jak Ty. Podejmijmy współpracę, abyś i Ty dołączył / dołączyła do grona osób na mojej ścianie chwały!

Chcesz zobaczyć na co mnie stać?


As Marketingu i Biznesu w akcji!


Dziękuję, że postanowiłeś zobaczyć owoce mojej pracy i przeczytać, co mówią na mój temat zadowolone osoby. Twoja wiara w moje magiczne zdolności napawa mnie optymizmem do dalszych działań. Niech słowa innych budują w Tobie zaufanie i zachęcają do kontaktu ze mną. Wszystkie opinie otrzymałem w ramach wdzięczności, za dobrze wykonaną pracę. Swoją wdzięczność wyrażały prawidziwe osoby takie jak Ty. Podejmijmy współpracę, abyś i Ty dołączył / dołączyła do grona osób na mojej ścianie chwały!

Dla tych, którzy czytają to wierząc, że jestem oszustem


A co jeżeli uważasz, że jestem oszustem i ściemniaczem? A co jeżeli wmawiasz sobie, że jestem jakimś guru chciwym na kasę i robiącym ludzi w bambuko. Szczerze... to nic. Kocham to, co robię i robię to z pasji. Twoja opinia nic nie zmieni. W moim życiu uśmiech na twarzy będzie dokładnie tak samo duży. Zamiast myśleć czy jestem prawdziwy, zastanów się czy Ciebie stać na to, aby mnie nie sprawdzić! A co jeżeli mylisz się w stosunku do mojej osoby? Wtedy wyjdziesz z tej strony i skreślisz swoją szansę na to, aby ktoś nauczył Cię jak zarabiać, jak być szczęśliwym i jak odnieść sukces. Kto na tym naprawdę straci?

Rozwój marketingu i sprzedaży

Z Dawidem współpracuję od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony. Na początku doradzał mi telefonicznie i podpowiadał w kwestii moich akcji produktowych. Jego wskazówki i doświadczenie były trafione i bardzo pomocne. To naturalnie przerodziło się do stałego zwiększania zakresu naszej współpracy. Dzięki temu, że Dawid odnosi realne efekty w tym co robi, Ja mam spokojną głowę i mogę zająć się rzeczami, w których jestem ekspertem czyli zmianą sylwetki moich podopiecznych.

Wielu właścicieli firm, boi się podejmować współpracę, przez co dużo czasu poświęcają na robienie rzeczy, których nie lubią lub co gorsza, na których się nie znają. Dzięki współpracy z Dawidem uwolniłem ogromną ilość czasu i mogę jeszcze lepiej pomagać moim klientom. Naturalną konsekwencją naszej współpracy jest wzrost liczby klientów, rozpoznawalności i sukcesu moje firmy.

Dziękuję za wspaniałą współpracę.

Mariusz Mróz
www.mariuszmroz.pl

Pomoc biznesowa i wizerunkowa

Moja współpraca z Dawidem zaczęła się około 3 lata temu. Na początku korzystałem z jego szkoleń i to, co zachęciło mnie do dalszej współpracy, to konkrety jakie usłyszałem. Dawid jako jeden z niewielu potrafi bardzo szczegółowo i zrozumiale wytłumaczyć każdy aspekt biznesu, marketingu i rozwoju personalnego. Stosując jego wiedzę w praktyce, zawsze uzyskuję konkretne efekty.

Dzięki jego pomocy poukładałem swoją firmę i pokonałem wiele biznesowych problemów. Dawid pomaga mi również rozpocząć nowy biznes, jakim jest CentrumRenowacji.pl w mieście Warka, koło Warszawy. Dba o wizerunek mojej firmy, przygotował stronę www i pomagam mi ze strategią pozyskiwania klientów. Efekty są lepsze niż zadowalające dlatego serdecznie dziękuję Dawid za pomoc i polecam każdemu.

Karol Frelich
www.centrum-renowacji.pl

Nowy start i biznes w UK

Nazywam się Adam i mieszkam w Londynie. Jeżeli miałeś do czynienia z pracą za granicą, to wiesz, że nie zawsze jest lekko. Można by mówić wiele na temat tego, co Twoja pomoc wniosła w moje życie. Oto kilka konkretów: Najważniejsze jest to, że w ciągu ostatnich miesięcy wyszedłem na prostą i realizuję swoje plany. Odszedłem z pracy, której nie lubiłem i w której ciągle były jakieś dziwne akcje. Z Twoją pomocą założyłem biznes i zacząłem wnosić nową jakość w rynek budowlany. Strategia, którą zrobiliśmy i strona www, to zupełnie nowa jakość. Inni próbują to kopiować haha. Dzięki Twojej wiedzy, klienci wybierają mnie, a nie inne firmy. To dużo ułatwia.

Pomimo tego, że nasze kontakty odbywają się telefonicznie, a dodatkowo korzystam ze Smart Life Academy to uważam, że wartość jaką otrzymuję jest ogromna. Tego właśnie szukałem. Twoje wskazówki pozwoliły mi zmienić styl życia, poprawić zdrowie, zacząć lepiej myśleć o tematach motywacji i relacji. Przerobiliśmy wspólnie ogromną ilość tematów i zmiany w moim życiu są namacalne. Co tu dużo mówić, jestem szczęśliwy. Dziękuję i polecam każdemu. To naprawdę działa.

Adam Piątkowski
adamsteam.co.uk

Długo szukałam

kogoś takiego jak Dawid. W planie miałam dużą zmianę kierunku dotychczasowej działalności, ale szczerze mówiąc, byłam zagubiona. Jestem coachem rodzicielskim, wspieram rodziców i dzieci w trudnych sytuacjach wychowawczych. Dawida poznałam poprzez reklamę na Facebooku! Poczytałam bloga, kupiłam kurs, wzięłam udział w webinarze i wiedziałam już, że ten człowiek jest tym, którego szukam. Jest rzeczowy, konkretny, inteligentny.

Pomógł mi zobaczyć moją działalność na nowo, z perspektywami, tak, jak ja sama nigdy na to nie patrzyłam. Opracował mi nową strategię działań i od razu przystąpił do wdrażania. Moja nowa strona www po prostu robi wrażenie. Na mnie samej, a co najważniejsze, na moich klientach. A jeszcze ważniejsze jest to, że ta strona ma swoje zadania. Dostałam cenne wskazówki, które wynikają już z doświadczenia Dawida. Cieszę się, że nie musze popełniać wszystkich błędów początkujących, bo Dawid prawdopodobnie popełnił je za mnie dużo wcześniej i już wyciągnął wnioski. Ja cieszę się z codziennie rosnącej liczby klientów i z mojego nowego sposobu patrzenia na biznes. To przyjemne uczucie patrzeć, jak każdego dnia przybywa fanów, klientów i …środków na koncie. Dziękuję

Mariola Kurczyńska
www.mariolakurczynska.pl

Pomoc marketingowa

Dawid poradził mi jak skuteczniej reklamować się w internecie wraz konkretnymi wskazówkami co i jak wcielić w życie aby przyniosło to zamierzony efekt. Zero owijania w bawełnę, jedynie konkretne porady co obecnie działa a co nie i na co zwracać uwagę aby droga do celu była najkrótsza. Do Dawida zwróciłem się w momencie gdy postanowiłem wynieść mój biznes na nowy poziom i rozpocząć ekspansję zagraniczną. Podczas prowadzenia marketingowego spodobało mi się bardzo, że Dawid jest osobą bardzo konkretną i podczas rozmowy telefonicznej potrafił wychwycić wąskie gardła mojego biznesu z których nie zdawałem sobie wcześniej sprawy. Wiedza, doświadczenie, ogromna Pasja i 100% zaangażowania w pomoc drugiej osobie- to cechy, które  powodują że praca z Dawidem jest wybitnie rozwijającą przygodą.

Łukasz Fabian
www.Englishpro.it

Najbardziej podoba mi się to,

że strona wizytówka, którą zleciłem Dawidowi oddaje mój charakter, chęć uczciwej i fachowej pomocy drugiemu człowiekowi w dostarczeniu uszytych na jego miarę najlepszych zabezpieczeń, dzięki czemu może cieszyć się Pewnym Życiem.

Sposób zredagowania opisów sprawił, że miałem ochotę Umówić się z Sobą na Spotkanie. Sam bym lepiej nie stworzył treści Dopasowanych i Oddających Idei wykonywanej przeze mnie pracy. Tworząc Swoją wizytówkę zastanawiałem się jaką domenę wybrać, jaką miłą niespodzianką było dla mnie gdy dostałem propozycję nazwy domeny która wręcz idealnie pasowała do nazwy mojej działalności. Pomoc i Doradztwo na każdym kroku i wyciąganie ręki z pomocą dla Klienta Bezcenne. Strona została stworzona błyskawicznie, przyjemnością było spoglądać jak nabiera kształtu i smaku.

Zaufałem bo wiedziałem, że warto i kolejny raz jestem Bardzo Zadowolony zarówno z wykonania, szybkiego kontaktu a przede wszystkim Jakości i Profesjonalizmu, dlatego polecam Dawida i cały jego zespół, gdyż wykonują świetną pracę troszcząc o to, aby Klient otrzymał co najmniej 150% satysfakcji.

Mariusz Nur
www.pewnezycie.pl

Pomoc od podstaw

Dawida poznałem przypadkiem, wskutek jednej z jego reklam o zarabianiu. Automatycznie zdecydowałem się na skorzystanie z jego oferty. Po czym uznałem, że konsultacje indywidualne z Dawidem są czymś, czego potrzebuję, aby skutecznie zacząć się rozwijać. Biorąc pod uwagę fakt, że zaczynałem od kompletnego zera - co znaczy, że byłem zwykłym nastolatkiem - nauczyłem się bardzo dużo. Może jak ktoś z was, nie miałem zbyt wiele pieniędzy na starcie i było to dobrą wymówką, żeby nie robić nic. Ale zaryzykowałem! I nie żałuję! Pomimo wykonywania 'zwykłej pracy' jestem w stanie "po godzinach" realizować swoje marzenia! Dlaczego? Ponieważ Dawid Bagiński pokazał mi jak zrealizować własne marzenia! Nie wiem, czy byłbym w stanie to robić nie poznając go wcale. W tym momencie czuję, że wiek nie jest żadną przeszkodą, a jedynie bardzo wygodną wymówką. Nie wydałem ani złotówki na konsultacje, czy kursy, ponieważ to wszystko było dla mnie jedynie skromną inwestycją w lepsze jutro, a pieniądze nie mają znaczenia. Chodzi o Twoją przyszłość i mówię Ci, powierz ją właśnie Baginowi! Szczere "Dzięki Dawid!" na pewno jeszcze się spotkamy!

Kacper Styczeń
www.kacperstyczen.pl

Dawida poznałam

na jednym ze szkoleń rozwoju osobistego. Wtedy nie wiedziałam że zajmuje się budowaniem stron internetowych, szkoleniami z zakresu facebooka i wieloma innymi dziedzinami z zakresu e-laerning. Kiedy przeglądałam moją tablicę na Facebooku moją uwagę przyciągnęła reklama z materiałem za 17 zł i misja firmy. Kiedy otrzymałam zakupiony produkt zaczęło mnie interesować kto go stworzył. I ukazała się twarz Dawida Bagińskiego odrazu przyszła informacja "nic nie dzieje się bez przypadku". Moje wcześniejsze plany podniesienia jakości strony Pizzeria Sandra i stworzenia nowej marki osobistej Sunsandra przeszły do działania. Bardzo ważne było dla mnie że jest to sobą która ceni sobie wewnętrzny spokój i harmonię. Bardzo konkretne wskazówki otrzymane podczas tworzenia strony sprawiły że mogę zająć się rzeczami, w których jestem ekspertem czyli w transformacji świadomości. Nasza współpraca przepływała bardzo płynnie i wiem ze jeszcze nasze drogi z Dawidem się niejednokrotnie skrzyżują w dalszej współpracy.

Sandra Tyszka
www.sunsandra.pl

Najskuteczniejsza osoba jaką poznałem

Mam spore doświadczenie, jeżeli chodzi o testowanie kursów dostępnych na naszym rynku. Przerabiałem kursy od kliku zł do kilku tysięcy zł. Ciągle szukałem dalej, ponieważ do tej pory każdy z tych kursów były po prostu stratą pieniędzy, zwykłe lanie wody lub nie mówienie wszystkiego do końca. Kiedy kupiłem Dawida kurs za 17 zł, nie mogłem uwierzyć, jak dużo konkretnego materiału otrzymałem w tej cenie. Kolejnym krokiem było niesamowite szkolenie, na żywo Facebook Elite, podczas którego, miałem okazje porozmawiać z Dawidem osobiście. Ta rozmowa wniosła do mojego życia więcej niż kilka książek przeczytane w ciągu poprzedniego miesiąca i utwierdziło się moje przekonanie, że właśnie znalazłem swojego mentora. W końcu! Moja strona internetowa, którą stworzył dla mnie Dawid, została stworzona od zera w niecałe 7-10 dni i przerosła moje oczekiwania. Uważam Dawida za celującego praktyka marketingu, biznesu, a także rozwoju. Dawid, pomógł mi w życiu prywatnym jak i biznesowo. Nie wiem co więcej mogę napisać, po prostu.

Marcin Smreczak
www.marcinsmreczak.pl

Współpraca z Dawidem

była dokładnie tym, czego potrzebowałem. Dzięki profesjonalnej pomocy byłem w stanie zwiększyć liczbę generowanych zapytań o ponad 50% w ciągu 3 miesięcy. Skuteczność sprzedaży zwiększyła się o 30%, co świadczy o trafieniu do właściwej grupy docelowej.

Obecnie nie wyobrażam sobie współpracy z inną agencją (a korzystałem wcześniej z kilku) - Dawid jest bardzo pomocny i profesjonalny, słucha tego co mówisz i odpowiada dokładnie na Twoje potrzeby. Efekty są widoczne gołym okiem, a to dopiero pierwsze miesiące naszej współpracy. Polecam każdemu, kto chce zadbać o swój biznes i zwiększyć jakość ruchu kierowanego na swoją ofertę i content.

Arek Kogut
www.way2champ.com

Siła tkwi w solidnych podstawach

Zanim trafiłem do Dawida, miałem okazję uczestniczyć w wielu różnych szkoleniach z zakresu marketingu, personal brandingu i sprzedaży. Niestety cała ta wiedza pochodziła z wielu, niezależnych miejsc. Powodowało to wiele komplikacji. Po prostu elementy nie mówiły tym samym językiem. Niby było w tym samym temacie i mowa była o tym, co powinno współgrać, ale życie jest życiem i nie było tak różowo.

Wtedy na horyzoncie pojawił się Dawid. Na początku trudno było się przestawić na trochę inny rodzaj myślenia i działania, ale jak się przez to przeszło to praca zaczęła iść dużo lepiej. Zrobiliśmy nową stronę, całą strategię sprzedażową i marketingową. Rozpisaliśmy konkretne działania jakie trzeba zrobić.

I wszystko zaczęło działać jak w szwajcarskim zegarku. Każdy element pasuje do każdego. Wszystko jest spójne, logiczne i satysfakcjonujące. Dawid ma bardzo dobrą umiejętność nakierowania człowieka. Dlatego wszystkie elementy, które wcześniej wydawały się niezależne i nie mające ze sobą związku, łączą się w logiczną i spójną całość. A to od tego zależy sukces biznesu.

Od momentu, kiedy zaczęliśmy, w ciągu najbliższych 3 miesięcy udało się zrobić więcej i z lepszym skutkiem niż wcześniej przez 2 lata. Same plusy!

Rafał Kozłowski
www.rafalkozlowski.pl

Zobacz pozostałe opinie

Nie przekonały Cię opinie? Zobacz spontaniczne nagrania wideo!

Skoro tak wiele opinii Cię nie przekonuje, zobacz wyniki finansowe

Jeżeli to Cię nie przekonuje, okej. Jakoś się z tym pogodzę :)