Reklama na Facebook - Skuteczne kampanie reklamowe w Social Media

Kampania reklamowa na Facebooku
współpraca i wsparcie Social Elite

Reklamy w Social Media są obecnie najskuteczniejszym sposobem rozwoju firmy. Popatrz na zdjęcie po prawej stronie i wyciągnij wnioski patrząc na efekty.

I jeżeli też tak chcesz, to wiedz, że efekty są gdy wszystkie działania reklamowe wykonujesz poprawnie.

Ale jeżeli nie masz czasu, aby uczyć się zaawansowanych sposobów na reklamę samodzielnie, bo w tym czasie chcesz zająć się innymi elementami biznesu, to skorzystaj z naszego wsparcia.

W szczególności jeżeli zależy Ci na szybkim rozwoju i sprawnym wdrożeniu reklamy do swojej firmy.

Oferujemy wykonanie działań na wysokim poziomie, bo w naszym zespole są przeszkolone osoby, które same wychodzą z inicjatywą, aby rozwijać Twoją firmę.

Posiadamy autorskie rozwiązania, które stworzył Dawid Bagiński. A kampanie reklamowe realizujemy codziennie na terenie całej Europy.

Nasze reklamy w ciągu 24 miesięcy zostały wyświetlone ponad 1 miliard razy.

Zobacz jak rozwinęliśmy projekt od zera do 1 mln zł przychodu w zaledwie 9 miesięcy

Zobacz jak rozwinęliśmy projekt od zera do 500 tys zł przychodu w zaledwie 6 miesięcy

Jeżeli poszukujesz możliwości promocji swojej firmy lub osoby na Facebooku, Instagramie, Messengerze i w Audience Network, to napisz do nas w celu uzyskania propozycji współpracy.

W jakich sytuacjach
warto skorzystać z reklamy

Promocja produktu lub usługi
Sklepy internetowe
Pozyskiwanie kontaktów
Budowanie marki osobistej
Promocja wydarzeń, kongresów, szkoleń
Imprezy muzyczne i sportowe
Promocja biznesów lokalnych
Budowanie popularności

Ponad 2 miliardy osób na całym świecie (w tym 17 mln w Polsce) korzysta z aplikacji Facebooka każdego miesiąca. Wśród użytkowników Facebooka i Instagrama Twoja firma może dotrzeć do setek i tysięcy potencjalnych klientów.

Docierając do nich i kierując ich na swoją stronę internetową, zyskasz więcej szans sprzedażowych. Tylko pamiętaj! Dobranie właściwych metod reklamy przyniesie efekty, a każde inne działanie przepali Twoje pieniądze.

Oto dlaczego:

Przepis na katastrofę
Nigdy tego nie rób

Osoby początkujące kampanie reklamowe kojarzą jako przygotowanie JEDNEJ lub kilku reklam i puszczenie ich do jakichś tam ludzi. A w Social Mediach najłatwiej jest to zrobić przez Funkcję: „Promuj post”.

Ale to duży błąd, ponieważ korzystanie z Funkcji „Promuj Post” jest jak latanie helikopterem nad miastem i rozrzucanie pieniędzy. Pokazujesz się wszystkim jak popadnie. Niestety nie każda osoba kupi u Ciebie, tak jak nie każda kobieta, która szuka na przykład sukienki, kupi sukienkę w kwiatki.

Dlatego jeżeli próbowałeś tę metodę reklamy i nie zwiększyłeś zysków w swojej firmie, to tak miało być. Ten algorytm promocji nie służy do zwiększania zysków. On służy tylko i wyłącznie do „nabijania wyświetleń”

Dlatego, aby realizować ważniejsze cele biznesowe, należy zastosować zupełnie inne metody działań reklamowych. W tym celu korzystamy z zaawansowanego narzędzia Facebooka jakim jest: Menadżer reklam. W nim takich algorytmów promocji jest aż 16! Korzystając z „Promocji postu” używasz najsłabszego z nich. Dodatkowo, aby kampania mogła przynieść oczekiwane zyski należy wykonać znacznie więcej precyzyjnych działań. Wszystkie je realizujemy w trakcie prowadzenia konta! Jakie to działania? Popatrz na grafikę poniżej. To cykl działań prowadzący do udanej kampanii:

Zrozum, że nie wystarczy zrobić jednej lub kilku reklam i puścić ich do „wszystkich”. Aby był efekt trzeba zbudować PROCES reklamowy, który przekona odbiorców.

Wyszukaj i przekonaj!

Aby osiągnąć bardzo dobre wyniki z kampanii reklamowej,należy kierować się zasadą: "Wyszukaj i Przekonaj".

Na początku należy wyszukać najbardziej jakościowe grupy potencjalnych klientów. I tutaj pojawia się problem. Większość firm nie potrafi skutecznie wyszukać potencjalnych klientów. Dlaczego?

Po pierwsze firmy te często nie wiedzą, jak tego klienta zdefiniować. W tym pomagamy!

A po drugie Menadżer reklam na Facebooku jest bardzo precyzyjnym narzędziem i pozwala wyszukać bardzo dokładne grupy klientów za pomocą przygotowanych filtrów. Są ich dziesiątki tysięcy.

Osoby, które wiedzą, jakie osoby kryją się pod tymi filtrami wygrywają. Tylko, żeby to sprawdzić potrzebujesz czasu, pieniędzy i doświadczenia.

A co jeżeli nie wiesz, pod jakimi filtrami kryją się Twoi klienci? Wtedy istnieje ogromna szansa, że wśród dziesiątek tysięcy opcji, wybierzesz tą niewłaściwą.

Tutaj z pomocą przychodzi nasze doświadczenie. Ponieważ znamy Polski rynek na wylot, doskonale wiemy, gdzie znajdują się osoby zainteresowanie konkretnymi produktami lub usługami.

Ustawiamy algorytmy reklamowe w taki sposób, aby drastycznie zwiększyć jakość osób, które kierowane są na ofertę.

Wynika to z wielu lat doświadczenia, prób i błędów. Jeżeli nie chcesz ich popełniać, bo szkoda Ci czasu, wtedy skorzystanie z naszej pomocy jest idealną decyzją.

Drugim kluczowym elementem do sukcesu jest przygotowanie skutecznych reklam. Takich, które chwytają odbiorców. Bo tak, jak nie każda piosenka w radio spodoba się Tobie, tak i nie każda reklama spodoba się Twoim odbiorcom.

Tylko skąd wiesz, że zrobione przez Ciebie reklamy są skuteczne? Czy masz wiedzę, aby to ocenić?

Bądź spokojny, my wiemy jak z cyfr w wynikach reklamowych odczytać skuteczność danej reklamy.

Posiadamy autorską wiedzę i wykonujemy tak zwane mikrotesty reklam.

Po wydaniu około 20 zł na reklamę wiemy, czy będzie się podobała, czy nie.

Dzięki temu zostawiamy tylko te reklamy, które budą sympatię u odbiorców.

Wiemy czy grupa osób do której robimy reklamę, jest naprawdę entuzjastycznie nastawiona do tego, co oferujesz. Takim osobom pokazujemy Twoje produkty lub usługi.

Dzięki temu minimalizujemy ryzyko wpadki, straty pieniędzy i zrobienia negatywnej afery wokół Twojej marki.

Więcej informacji na temat działania naszej metody uzyskasz po wypełnieniu zgłoszenia.

Reklama ruszyła, ale to nie koniec! To dopiero początek!

Reklama na Facebooku nie działa,
bo brakuje remarektingu

Ok. Uruchomić reklamę może każdy, ale nie każdy zrobi reklamę, która wzbudza entuzjazm odbiorców. A gdy już wejdą oni do Twojego biznesu czas na kolejny krok. Remarketing.

Czy stosujesz w kampaniach reklamowych tak zwany remarketing?

Jeżeli nie, to prawdopodobnie reklama w Social Mediach się nie opłacała.

A co zrobić, żeby reklama się opłacała?

Przygotować odpowiednie strategie remarektingowe, których celem jest przekonanie do zakupu potencjalnego klienta.

Słowo PRZEKONANIE jest tutaj kluczem. Bo nie ma znaczenia czy spotykasz się z osobą na żywo czy w Internecie. Pracą biznesu jest przekonać potencjalnego klienta do zakupu.

I tutaj ważna uwaga, nie wystarczy zastosować jednej reklamy z kuponem rabatowym! A tak niestety robi większość...

Aby skutecznie zachęcać potencjalnych klientów do zakupu, my przygotowujemy od 12 do nawet 16 różnych strategii remarketingowych.

Ich celem jest imitowanie realnej rozmowy między osobami. Jedna osoba przekonuje drugą do zakupu i reaguje na jej realne zachowanie, pytania i problemy.

Dzięki temu finalizacja zakupu jest możliwa, skuteczna i opłacalna.

Dlatego przygotowujemy kampanię reklamową, która dopasowuje się do odbiorców w zależności od tego, jakie RUCHY taka osoba wykonała na stronie, ile razy widziała daną reklamę i ile dni jest w procesie zakupowym.

W zależności od tych czynników osoba dostaje inne dopasowane reklamy. Taka osoba ma wrażenie, że ktoś reaguje na jej aktualne potrzeby, pytania i problemy. Dopasowuje się do jej stylu działania i potrzeb.

Brzmi skomplikowanie? Bo jest to dosyć skomplikowane. Ale ustawimy dla Ciebie ten system.

Przygotujemy kampanię reklamową
na Facebooku i Instagramie od podstaw

Jaki zakres działań wykonamy:

A wszystko to w oparciu o metody Dawida Bagińskiego

Dlaczego my?

1

Posiadamy autorską metodę prowadzenia kampanii reklamowych stworzoną przez Dawida Bagińskiego. Dzięki temu generujemy wyniki i posiadamy najwyższą ilość praktyki.

2

Jesteśmy prawdopodobnie jedyną w Polsce firmą, która rozumie aspekt pracy psychologicznej nad odbiorcą. Stosujemy techniki copywritingu, techniki psychologiczne, marketingowe i sprzedażowe. Mamy autorskie metody.

3

Rozumiemy, że nie masz czasu i chcesz, aby wszystko zostało zrobione bardzo do-brze, bez angażowania Twojego czasu. Z nami zaangażujesz jego minimalną ilość.

Zobacz kolejny projekt w którym realizujemy sprzedaż na ponad 1 mln zł miesięcznie:

Korzyści z kampanii
reklamowej z Social Elite

Aby zgłosić się po indywidualną wycenę, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Osoba z naszego zespołu skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin w dni robocze od Poniedziałku do Piątku. Rozmowa jest całkowicie bezpłatna.

Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się w ciągu 24 godzin.


  Tylko pamiętaj! Jesteśmy rozchwytywaną firmą. Jeżeli planujesz rozpoczęcie współpracy w ciągu kolejnych 2-4 tygodni, zgłoś się do nas już dzisiaj.

  Współpraca z nami jest idealną decyzją, jeżeli jesteś w jednej z tych sytuacji:

  • chcesz, aby ktoś profesjonalnie zajął się działem reklamy w Twojej firmie,
  • masz za mało klientów i chcesz zwiększyć ich ilość,
  • chcesz stworzyć system marketingowy, aby działał jak wydajna maszyna,
  • po prostu brakuje Ci czasu,
  • w Twoim otoczeniu brakuje odpowiednich ludzi z wysokimi kompetencjami,
  • nie masz pomysłu strategicznego, jak wejść na kolejny poziom,
  • nie potrafisz ocenić, jak skutecznie działa zbudowany przez Ciebie biznes,
  • poszukujesz kogoś, kto potrafi wyjść z inicjatywą i nadać temu odpowiedni kierunek.

  W każdej z tych sytuacji nasza współpraca będzie dla Ciebie owocna.

  Uważaj: Większość osób nie wie, jak skutecznie prowadzić kampanie reklamowe w Social Medi-ach! Ponieważ do sukcesu potrzeba szeregu kompetencji. Strategicznych, analitycznych, copywriter-skich, psychologicznych, marketingowych, graficznych. Dlatego w naszych projektach pracuje ze-spół znakomicie wyszkolonych osób!

  Masz pełny zakres kompetencji w jednym!