Zamów bezpłatną konsultację

i sprawdź, w jakich obszarach możemy pomóc

Wypełnij formularz, aby zarezerwować darmową rozmowę z naszym specjalistą. W trakcie 20-minutowej rozmowy wysłuchamy Twojej sytuacji i potrzeb. Bazując na nich, przygotujemy propozycję rozwiązania i naszej współpracy.

Nasi klienci wysoko oceniają ten etap rozmowy, ponieważ skupiamy się na edukacji, wyjaśniamy metody działania i chronimy przed częstymi błędami. Bardzo mocno skupiamy się na najwyższym poziomie udzielanych odpowiedzi. Dzięki temu masz możliwość podjąć świadomą i najlepszą decyzję co do dalszych kroków.

Wypełnij formularz już teraz, a następnie umówimy dogodny termin dla obu stron.

Wypełnij formularz

  Pierwsze kroki współpracy

  1

  Opowiedz o swoim problemie i dylematach biznesowych

  W trakcie rozmowy telefonicznej z naszym specjalistą możesz zadać dowolne pytania dotyczące marketingu i sprzedaży. Masz możliwość opowiedzieć o obecnych wyzwaniach czy problemach, z jakimi mierzy się Twoja firma / dział / zespół.

  • Chcesz zwiększyć ilość klientów?
  • Nie prowadzisz profesjonalnych kampanii reklamowych?
  • Chcesz zwiększyć konwersję w swoim sklepie?
  • A może nie masz pomysłu, jakie decyzje podjąć?

  Spokojnie! Nasz konsultant poprowadzi Cię przez cały proces.

   

  2

  Przeanalizujemy Twój biznes

  Przed rozmową dokładnie przeanalizujemy Twoją stronę internetową i profile społecznościowe. Dzięki temu już na tym etapie mamy możliwość wyłapania błędów, problemów i możliwości rozwoju!

  A to sprawia, że rozmowa jest efektywna i pomocna.

  3

  Zaproponujemy strategie działania i konkretne zadania

  Jeżeli masz konkretną strategię i zamysł współpracy to świetnie! Ustalimy poszczególne zadania i ruszymy do działania. Jeżeli natomiast nie wiesz jakie działania mogą być odpowiednie dla Twojej firmy, to bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w trakcie rozmowy przedstawimy takie propozycje i opowiemy o szczegółach ich realizacji.

   

  4

  Opiszemy zadania i przebieg realizacji

  Jest wiele firm, które przedstawiają ofertę współpracy obiecującą gruszki na wierzbie, ale na koniec dnia osoby mają trudność z wyjaśnieniem, co tak naprawdę zrobią. To niedopuszczalne...

  Mamy bardzo dużo wprawy w realizacji zadań strategicznych i wykonawczych. Dlatego u nas dowiesz się, jakie zadania wykonamy krok po kroku. Dzięki temu nie tylko poznasz szczegółowy przebieg współpracy, ale dodatkowo będziesz wiedzieć, czy wykonywane zadania prowadzą do założonych celów. Stawiamy na transparentność.

  Zaufali nam:


  Opinie Klientów na temat współpracy z Social Elite

  Porozmwiajmy o współpracy

  Rozmowa jest całkowicie bezpłatna, a jej celem jest przedstawić nasz pomysł na wsparcie Twojej firmy w realizacji celów. Skorzystaj z opcji kontaktu bezpośredniego poniżej lub wyślij zgłoszenie przez formularz.

  wspolpraca.dbelite@gmail.com

  +48 579 510 968

  Napisz wiadomość

   Darmowa wycena
   gdpr-image
   Nasza strona używa ciasteczek do analizy statystyk i zapewnienia takiego samego działania pomiędzi wizytami.
   Dowiedz się więcej