Nasze wyniki mówią więcej niż słowa

Oto nasze doświadczenie

Poniżej znajdziesz więcej

Czym się zajmujemy?

SocialElite.pl to agencja marketingowa specjalizująca się w prowadzeniu kampanii reklamowych, copywritingu i analityki w obszarze social media. Pomagamy firmom tworzyć i optymalizować procesy marketingowo-sprzedażowe, które bezpośrednio wpływają na rozwój projektu i zwiększenie sprzedaży. Skupiamy się głównie na wsparciu sektora e-commerce oraz firm współpracujących w sektorze B2B.

Poznaj Social Elite


Social Elite powstało w 2016 roku. Zostało założone przez Dawida Bagińskiego, który od 2008 roku zajmuje się marketingiem internetowym i biznesem. Zdobyte przez lata doświadczenia pozwoliły mu opracować wiele skutecznych, autorskich rozwiązań, które stały się przewagą konkurencyjną wielu firm, które z nich korzystają. W 2021 roku w Social Elite pracuje ponad 50 specjalistów, którzy wspierają w rozwoju ponad 400 Polskich firm.


Jak możemy Ci pomóc?

To od potrzeb naszych Klientów zależy, jak będzie wyglądała nasza współpraca. Jeżeli w Twojej firmie brakuje specjalistów w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych, copywritingu, e-mail marketingu czy innych zadań, możemy uzupełnić te braki. Pomagamy też firmom poprzez przejęcie części lub całości kompetencji strategicznych, zarządzania czy analityki w obszarze marketingu i sprzedaży w kanałach social media. Pomagamy wdrażać do firm systemy do automatyzacji, crm’y, czy analitykę. Pełnimy również funkcje szkoleniowo doradcze.

Misja:

Poświęcamy się rozwojowi, aby stworzyć najlepszy zespół marketingowy w Europie i prowadzić firmy do dużych sukcesów.

Wizja

Nasze kompetencje wspierają takie marki jak:


Opinie

Social Elite jest jak klub sportowy

Filozofia Social Elite jest bardzo podobna do filozofii piłkarskich klubów. Lubimy wyznaczać cele i je realizować. Lubimy rywalizację. Pracujemy po to, by wygrywać. Dbamy o trening umysłu i ciała, aby stale dostarczać wysokich rezultatów. Oczywiście mamy też czas na sport i rozrywkę. Tą wirtualną i na świeżym powietrzu.

Porozmwiajmy o współpracy

Rozmowa jest całkowicie bezpłatna, a jej celem jest przedstawić nasz pomysł na wsparcie Twojej firmy w realizacji celów. Skorzystaj z opcji kontaktu bezpośredniego poniżej lub wyślij zgłoszenie przez formularz.

wspolpraca.dbelite@gmail.com

+48 579 510 968

Napisz wiadomość

    Darmowa wycena
    gdpr-image
    Nasza strona używa ciasteczek do analizy statystyk i zapewnienia takiego samego działania pomiędzi wizytami.
    Dowiedz się więcej