Witam Cię w zakładce edukacja w serwisie SocialElite.pl. W tym miejscu publikujemy sporo wiedzy merytorycznej skierowanej zarówno do osób początkujących jak i tych zaawansowanych.

Poniżej znajdują się kategorie publikowanych przez nas porad. Znajdziesz w nich między innymi artykuły, podcasty audio, poradniki, studium konkretnych współprac, nagrania z webinarów oraz dedykowane porady wideo. To wszystko otrzymujesz bezpłatnie.

Zachęcam Cię w szczególności do poznania naszych case studies - czyli opisu pracy na projektach naszych Kontrahentów i tego co zrobiliśmy, aby projekty świetnie się rozwinęły. Znajdziesz w nich ogrom informacji i wiedzy.

Dodatkowo możemy pomóc Ci w edukacji z zakresu prowadzenia firmy, czy tworzenia procesów sprzedażowych. Posiadamy certyfikowane programy szkoleniowe np. odnośnie zarządzania firmą, z której korzysta wielu przedsiębiorców.

Uczymy też właścicieli firm i ich pracowników z zakresu wiedzy specjalistycznej np. reklamy na Facebooku, prowadzenie profili społecznościowych, prowadzenie własnego sklepu internetowego i wielu innych obszarów.

Wszystkie porady zostały przygotowane w oparciu o naszej wieloletnie doświadczenie i realne wyniki. Dlatego jestem przekonany, że ta wiedza może pomóc Ci szybciej, sprawniej i taniej rozwinąć biznes. Zapraszam do zapoznania się ze wszystkimi dobrociami, jakie znajdują się w naszej akademii wiedzy.

Podcast o marketingu, biznesie i sprzedaży

Biznes, marketing i sprzedaż z Dawidem Bagińskim, to autorski podcast Dawida w którym przekazuje on swoje doświadczenia i wskazówki dla właścicieli firm, specjalistów i początkujących. Poznaj Dawida i jego doświadczenia!


Case studies projektowe

Zobacz jak współpracujemy z naszymi Kontrahentami i jak pomagamy im rozwijać projekty. W case studies relacjonujemy nasze współprace, ich przebieg i wyniki. Czytając je znajdziesz wiele praktycznych inspiracji do rozwoju własnej firmy.

Artykuły na blogu

Przeczytaj najnowsze artykuły opublikowane na łamach naszego bloga lub klinij w przycisk zobacz wszystkie, aby przejść do pełnej listy naszych publikacji.


luty 2024
jak zacząć pracę w marketingu bez doświadczenia - baner artykułu
Jak zacząć pracę w marketingu bez doświadczenia?
Czy można zacząć pracę w marketingu internetowym bez doświadczenia? Jakie kroki podjąć, żeby zacząć pracować? Czy wykształcenie kierunkowe jest niezbędne, by rozwinąć karierę w marketingu? Jeśli jesteś na początku swojej przygody z marketingiem i zastanawiasz się, czy to dobra droga dla Ciebie, to sprawdź ten artykuł!
styczeń 2024
baner artykułu skuteczne reklamy na Facebooku
Jak tworzyć skuteczne reklamy na Facebooku? Kampanie na FB krok po kroku
Czym się cechują SKUTECZNE reklamy na Facebooku? Co sprawia, że jedne przyciągają uwagę odbiorców i skutecznie zachęcają do działania, a inne są niezauważone? Dlaczego jedne działają, a inne przepalają budżet? Jeśli zastanawiasz się, jakie CECHY mają skuteczne reklamy, to sprawdź artykuł.
październik 2023
jak sprzedawać za granicę - baner artykułu
Jak zacząć sprzedaż za granicę w e-commerce?
Prowadzisz e-commerce i chcesz rozpocząć sprzedaż za granicę? Zastanawiasz się, jak uruchomić marketing międzynarodowy i skutecznie wejść na rynki zagraniczne? Chcesz podbić kolejne kraje w Europie albo nawet na innych kontynentach i zarabiać w silniejszej walucie? W takim razie sprawdź ten artykuł!

Poradniki marketingowe

Poniżej znajdują się nasze topowe poradniki tematyczne, oraz serie bezpłatnych nagrań edukacyjnych z tematyki Facebooka, Reklamy w Social Media.


Jak rozkręcić swój fanpage?

Praktyczne wskazówki dla początkujących


Jak stworzyć dochodową reklamę na Facebooku?

Seria nagrań: "Jak rozwinąć biznes z reklamą Facebook"

Kanał YouTube

Subskrybuj mój kanał YouTube i zdobywaj wiedzę z zakresu prowadzenia własnego biznesu e-commerce, rozwijania marketingu firmy i sprzedaży w segmencie B2B.

Webinary

Wartościowa seria porad dla osób początkujących z zakresu social media, reklamy, e-commerce i instagrama. To nagrania z otwartych spotkań organizowanych przed Dawida.