Podcast o marketingu, biznesie i sprzedaży

Biznes, marketing i sprzedaż z Dawidem Bagińskim, to autorski podcast Dawida, w którym przekazuje on swoje doświadczenia i wskazówki dla właścicieli firm, specjalistów i początkujących. Poznaj Dawida i jego doświadczenia!

 

Słuchaj podcastu tam, gdzie Ci wygodnie

wrzesień 2023

Odc 56: 4 kluczowe WSKAŹNIKI EFEKTYWNOŚCI reklamy (KPI) w marketingu firmy

KPI – co to takiego i jak pomaga mierzyć skuteczność reklamy w internecie? Jak robić ten cały „monitoring reklamowy” i wyciągać dobre wnioski? Czy jesteś pewien, że wiesz, co oznaczają te wszystkie wskaźniki? CTR, CPC, CPA, CVR, ROAS... te skróty mogą być naprawdę mylące. Wiesz, co oznaczają? Na szczęście nie musisz! Nie musisz też mierzyć wszystkich wskaźników efektywności reklamy, bo nie wszystkie mają takie samo znaczenie.
sierpień 2023

Odc 55: Jak działają CELE REKLAMOWE na Facebooku? [Menedżer reklam & targetowanie reklam]

Chcesz zrozumieć, jak działają cele reklamowe na Facebooku? Dlaczego menedżer reklam na Facebooku to z pozoru proste, a w rzeczywistości bardzo zaawansowane narzędzie? Jakie znaczenie ma wybór celu reklamowego i świadome targetowanie reklam? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w 55. odcinku podcastu „Marketing, Biznes i Sprzedaż”. Wyjaśniam w nim, dlaczego wybór celu reklamowego to kluczowa kwestia przy tworzeniu reklam na Facebooku.