Jak zaistnieć i prowadzić fanpage? – Szkolenie dla początkujących

Po tym całodniowym praktycznym warsztacie nauczysz się

Jak zaistnieć na Facebook Fanpage

CEL: Zwiększenie Rozpoznawalności Firmy i Pozyskanie Klientów

Esencja wiedzy i doświadczenia, w którą zainwestowałem
w 12 miesięcy ponad 225 000 zł!


  • Jak prawidłowo ustawić Fanpage i zbudować popularny Brand
  • Jak WŁAŚCIWIE pozyskiwać fanów? Etapy weryfikacji
  • Konkretna STRATEGIA na rozwój firmy na FB (Nawet dla początkujących)
  • Jak pisać angażujące i wartościowe treści, aby fani zostali Twoimi klientami

Zarezerwuj miejsce >>

Czy warto zaistnieć i zarabiać na Facebooku?

Jeżeli zastanawiasz się, czy warto zainteresować się Facebook? Czy znajdziesz tam swoich klientów? Czy pieniądze wydane na działania w tej sieci społecznościowej zwrócą się? W takim razie popatrz na zrzut ekranu z mojego konta reklamowego po lewej.

To, co widzisz, to przykład jednej z kampanii, gdzie sprzedaliśmy 3034 produkty za 17 zł. Koszt zakupu wyniósł od 4 zł do 13,21 zł (Koszt pozyskania klienta!).

To oznacza, że każdego dnia wydane pieniądze na kampanię reklamową zwracały cały koszt i jeszcze trochę zostawało. Łącznie przychód z pierwszego etapu reklamowego wyniósł 51 578 zł.

Co dzięki temu zyskaliśmy? Ponad 3000 klientów. Ponad 30 000 rejestracji i ponad 12 000 WARTOŚCIOWYCH fanów. A co najważniejsze - ta społeczność w ciągu kolejnych 90 dni kupiła na kwotę ponad 300 000 zł. Jest to czysty zysk.

Oto 3 główne korzyści bycia na Facebook:

Czy na Facebooku są Twoi Klienci? Zdecydowanie TAK!

Wiem, nie każdy ma takie efekty? Oto dlaczego:

Wiem, że jeżeli podejmujesz intuicyjne działania, na własną rękę i nie ma z nich efektów możesz pomyśleć, że Facebook nie działa. A kupowanie fanów czy lajków, nic nie daje. Dodatkowo widzisz, że nikt nie czyta Twoich treści, a do tego jeszcze Facebook ucina zasięgi. Być może wkurzasz się, gdy po raz kolejny płacisz firmie zewnętrznej za pracę, a ona nie dostarcza obiecanych efektów. Uważasz, że to nie jest sprawiedliwe!

I masz rację. Sam przechodziłem przez to, dlatego wiem, co czujesz. Jeżeli Twoje działania są intuicyjne, czyli: "Raz to, raz tamto, a innym razem siamto", to efekt jest katastrofalny. To, co mi daje tak spektakularne efekty, to moja sprawdzona strategia, którą odkryłem inwestując ponad 1 000 000 zł.

Dlatego jeżeli też chcesz efekty, to potrzebujesz konkretnego systemu. Takiej mapy z konkretnymi wytycznymi, które pozwolą ci PRAWIDŁOWO PROWADZIĆ działania na Facebook.

Pomyśl sobie tak... Wstajesz rano i ubierasz się w byle co, a potem się dziwisz, że ludzie śmieją się za Twoimi plecami. Większość osób prowadzi byle jakie działania na Facebook i efekt jest odpowiedni do jakości tych działań.

Aby mieć namacalne rezultaty potrzebujesz właściwe założyć Fanpage (jest ich 6 rodzajów). Potrzebne jest dobranie odpowiednich grafik i oprawy Twojej firmy. Uzupełnienie treści informacyjnej, aby zbudować wartość Firmy. Należy poprawić komunikację z klientami i tworzenie treści, które rzeczywiście przyciągną wartościowych fanów i klientów. To tylko kilka z elementów, które muszą być wykonane prawidłowo.

Mówi się też, że nikt nie czyta wpisów, a Facebook ucina zasięgi. Może to stwierdzenie, nie jest Ci obce? Tak jest, jeżeli podejmujesz nieprawidłowe działania.

Gdy znasz moich 5 sposobów na tworzenie atrakcyjnych treści, wyniki wyglądają zupełnie inaczej. Po lewej zobacz przykład wpisu, który ma 837 000 zasięgu, 2144 udostępnienia, 2 200 reakcji i ponad 120 komentarzy!

Jak widzisz, konkretna strategia i metoda daje konkretne efekty. Takich przykładów mam sporo i chętnie je dla Ciebie omówię, abyś mógł to przenieść do swojego biznesu.

Praktyczny całodniowy warsztat
i konkretny efekt na koniec dnia

Jeżeli jest to nasz pierwszy kontakt, to nazywam się Dawid Bagiński i od ponad 8 lat zajmuję się budowaniem biznesów na Facebooku. Dzięki temu posiadam sprawdzone sposoby, które działają i których możesz się nauczyć praktycznie od ręki.

Dzięki nim wypromujesz swoją firmę, zaistniejesz np. Na rynku lokalnym czy polskim! Najważniejsze jest to, że zdobędziesz sporo nowych klientów i zwiększysz sprzedaż.

Czemu osiągnąłem taki efekt? Ponieważ mam skuteczny system i sposoby poparte konkretną praktyką i efektami. Dodatkowo działam strategicznie. Tego Ci brakuje.

Zdobycie tej wiedzy metodą prób i błędów, kosztowało mnie sporo. TYLKO w 12 miesięcy wydałem ponad 225 000 zł, czyli tyle, co kosztuje nowy Mercedes Benz Klasy E rocznik 2017!

Być może zastanawiasz się, czemu to zrobiłem? Przecież mogłem mieć za te pieniądze fajny samochód! Jasne, że mogłem. Tylko, że wiedza, którą teraz mam już dawno zarobiła mi na kilka takich Mercedesów. Wiem też, że przez kolejne kilka lat, ta metoda zarobi dla mnie jeszcze więcej.

Zobacz poniżej. To są moje rachunki, które zapłaciłem dla Facebook za różne moje działania i testy. Jak widzisz jest ich kilka ponieważ prowadzę kilka biznesów w różnych branżach.

To, czego się nauczysz, kosztowało mnie dosłownie
nowego Mercedes-Benz Klasy E (2017)
za ponad 225 000 PLN w 2016 roku

Chcesz poznać moje sekrety,
których nauczyłem się za te pieniądze?

To takie pierwsze kroki do tego, aby zaistnieć i zarabiać na Facebook. To coś, czego nie robi 99% firm w Polsce, a jeżeli Ty zaczniesz to robić jak najszybciej, to zyskasz ogromną przewagę nad konkurencją.

Mam rozwiązanie Twoich problemów. Przygotowałem 10 godzinny praktyczny warsztat podczas którego, nauczę Cię jak prawidłowo rozpocząć biznes na Facebook, jak go rozwinąć i jak na nim zarabiać. Nasz warsztat ukończysz z konkretnym efektem, aby dzięki temu już więcej nie czuć frustracji związanej z działaniami Facebook. Co konkretnie mogę zaproponować?

Ruszam w Polskę wraz z moim zespołem, aby nauczyć przedsiębiorców, lokalne biznesy, trenerów i specjalistów, oraz osoby budujące markę osobistą i tych, którzy myślą o założeniu firmy, jak PRAWIDŁOWO I SKUTECZNIE:

Stworzyć Atrakcyjny Fanpage

Stworzysz fanpage (Lub poprawisz już istniejący) i zrobisz wszystkie ustawienia jakie są potrzebne do jego sukcesu. Tych działań jest trochę i trzeba to ustawić odpowiednio, aby mieć efekt.

Zdobyć Popularność i Fanów

Nauczysz się w jaki sposób PRAWIDŁOWO pozyskiwać fanów – nie mówię tutaj o kupowaniu lajków na allegro czy fanów. Nie mówię tutaj o żebraniu o ich uwagę. Mówię tutaj o prawdziwych fanach, którzy przejdą 3 etapową weryfikację – to moja autorska metoda – i potem zostaną twoimi klientami. Moja praktyka pokazuje, że nawet 15 do 20% fanów jest chętnych, aby Ci zapłacić.

Tworzyć Atrakcyjne Treści

Oczywiście nie zapomnimy o tworzeniu angażujących treści, które fanów zamienią na zainteresowanych Twoim produktem klientów, aż po kupujących klientów – czyli nauczysz się tworzyć tak zwane wpisy sprzedażowe, jak za pomocą wpisów świadomie nawiązywać relację z klientami i dużo więcej.

Przygotować Się Do Reklamy Płatnej

Nauczę Cię też jak przygotować Fanpage do reklamy. Jak jej nie robić, np. promowanie postów poprzez przycisk "Promuj Port" nie działa. Nie rób tego, bo tylko stracisz dużo pieniędzy. Oraz jak najlepiej przygotować treści reklamowe, gdy jesteś osobą początkującą!

Zlecać i delegować Facebooka dla pracowników i agencji marketingowych

Na koniec dla tych, którzy nie chcą się zajmować Facebookiem samodzielnie, mamy też niespodziankę. Opowiemy o tym jak zlecać Facebook i co zrobić, aby nie przytrafił Ci się problem pod tytułem: "Wydałeś pieniądze i wynik uzyskany przez firmę zewnętrzną, przyniósł straty". Dowiesz się jak zlecić, aby mieć efekty, święty spokój i zyski.

Co myślą o tym szkoleniu jego uczestnicy?


Zarabianie na Fanpage

Jakub
Prowadzi serwis "Piłka nożna dla dzieci"

Zarabianie na Fanpage

Damian Laptas
soft marketing, inwestycje

Zarabianie na Fanpage

Wojciech Baryga
trener biznesu, tworzy biznes międzynarodowy

Zarabianie na Fanpage

Maciej Postępski
sprzedaż kursów dla mężczyzn

Zarabianie na Fanpage

Bogumiła Mucha
branża beauty, marketing sieciowy

Zarabianie na Fanpage

Joanna
dietetyk dziecięcy, autor piosenek

Zarabianie na Fanpage

Renata
trener personalny, manager

Zarabianie na Fanpage

Marlena Kuczmarska
kosmetyka naturalna, zdrowa żywność


Terminy i Miejsca Warsztatów

Jaka jest cena? Mógłbym za to szkolenie spokojnie wziąć 1000 zł, ponieważ każdy
poszczególny element szkolenia przynosi spore oszczędności i efekty. Wiem, że
zastosowanie dosłownie 1 - 2 trików ze szkolenia zwróci Ci cenę biletu wielokrotnie.

Przykład: Promujesz posty i nie wiesz, że taka forma promocji w 99% nie działa (JEST
1 WYJĄTEK!) i tracisz na przykład 1000 zł lub więcej!

Zatem normalna cena całodniowego
warsztatu praktycznego, to 530 zł 300 zł(Wystawiam faktury)

Nie masz pewności, czy to dla Ciebie?

Jeżeli pomimo tego, że przedstawiłem Ci tak dużo dowodów i konkretnych przykładów wciąż się wahasz, to proszę Cię o szybkie działanie. To, czego uczę zyskuje dużą popularność i o ile teraz może być idealny moment, aby Twoja firma zarabiała na Facebooku...

O tyle za 6 czy 10 miesięcy, ktoś z Twojej konkurencji może nauczyć się tego systemu i po prostu zrobić to zamiast Ciebie.

Tak było z Adwordsami, tak było z Pozycjonowaniem. Tak będzie z Facebook. Ci, którzy podejmą działanie teraz, za rok będą mieli tak popularne biznesy, że konkurencja nie będzie w stanie ich doścignąć.

WAŻNE: 70% osób zanim kupi Twój produkt, szuka
opinii wśród znajomych na Facebook

W dzisiejszych czasach osoby w wieku 16-45 lat, zanim kupią w Twojej firmie, sprawdzą Cię na Facebook.

W pierwszej kolejności sprawdzą, co Twoi znajomi sądzą o np. Twojej restauracji. Mało tego! Napiszą też do obcych im ludzi, którzy zostawili opinie na Fanpage Twojej Firmy. Zapytają ich o wrażenia i opinię.

Jeżeli robisz dobry biznes i pozytywna opinia rozniesie się wśród fanów, zyskasz wielu wiernych klientów.

Jeżeli nie będzie Cię na Facebook i potencjalny klient nie znajdzie żadnych informacji, to i inni uznają Twoją firmę za niewiarygodną i nigdy do Ciebie nie przyjdą. Pójdą gdzieś indziej.

Dlatego zapraszam Cię serdecznie na 10 godzinny warsztat praktyczny, kierowany do osób początkujących, które chcą zrozumieć Facebook i dzięki niemu zarabiać.

Łączna Wartość Pakietu:

dziś: 530 zł 300 zł(wystawiamy faktury)

 

Co się stanie, jeżeli to szkolenie Ci się nie spodoba?

Może to zabrzmi bardzo bezpośrednio, ALE nie ma takiej możliwości. Jestem po prostu za dobry w te klocki. Nasz 10 godzinny warsztat będzie napakowany konkretną wiedzą i na pewno Ci się spodoba. Mało tego zakończysz nasze spotkanie z konkretnym i namacalnym efektem oraz uczuciem dumy!

Zresztą powiedzmy sobie szczerze - jeżeli prowadzisz firmę lub chcesz prowadzić firmę i zarabiać dobre pieniądze, a 530 zł (Lub 300 zł po rabacie!) to dla Ciebie majątek, to raczej biznes nie jest dla Ciebie. W biznesie trzeba nieustannie inwestować. Nasze spotkanie, to właśnie inwestycja.

Za te 300 zł możesz kupić kilka tysięcy fanów lub zrobić promocję postów - a gwarantuję Ci, że nic z tego nie będziesz mieć. ALBO możesz wszystkich trików nauczyć się od praktyka z prawdziwego zdarzenia.

Ja oferuję konkretną wartość, konkretne rozwiązania i konkretny efekt, dlatego to spotkanie jest dla Ciebie.

Rozumiem, że są osoby, które sparzyły się na Facebook, być może straciły nawet większe pieniądze. TYLKO pokaż mi chociaż JEDNĄ osobę, która prowadzi biznes i nigdy nie straciła? Zdradzę Ci tajemnicę: Też kiedyś byłem jedną z tych osób, które traciły pieniądze. Dlatego nauczyłem się dobrze Facebooka!

Jeżeli jesteś jedną z takich osób, to tym bardziej musimy zobaczyć się na warsztacie, abym mógł nauczyć Cię co zrobić, aby to się nigdy więcej nie powtórzyło.

Zresztą, policz sobie ile godzin zostało zmarnowanych na pisanie treści, których nikt nie czytał. Możliwe, że i pieniędzy.

Ile pieniędzy przepadło na kupowanie lajków, promowanie wpisów i robienie innych błędów, które nic nie dały. A co gorsza - nie było wiadomo czemu!

Ile kosztowały Cię nieudane próby zlecania pracy? O emocjach już nie wspomnę!

A teraz porównaj, to z ceną mojego 10 godzinnego warsztatu. Moja oferta to prawdziwa okazja. Wiem o tym i nie ma tutaj żadnego haczyka. Wiedza jest wysokiej jakości. Po prostu moją misją jest zrobić dobrą robotę i zgromadzić wokół siebie tysiące zadowolonych osób.

I proszę być spokojnym, poradzisz sobie. Ponieważ jest to warsztat, to na każdym etapie otrzymasz wsparcie. Mało tego moja mama była nauczycielką, więc tłumaczenie tak, aby każdy zrozumiał mam we krwi. Z moją metodą na pewno sobie poradzisz.

Wiedz jedno: Ucząc się na własnych błędach zapłacisz 20, 50 lub 100 razy więcej. Twój wybór. Dołącz teraz.

Kto w moim imieniu prowadzi całodniowy warsztat?


Łukasz Bartos

Specjalista content marketingu

  • od 4 lat pracuje bezpośrednio z Dawidem przy prowadzeniu stron na Facebooku
  • odpowiada za wdrażanie strategii social media dla projektów Dawida i klientów agencji marketingowej Social Elite
  • jego wpisy sprzedażowe wygenerowały przychód ponad 3 000 000 zł od 2016 roku

Marcin Zakrzewski

Specjalista ds. kampanii reklamowych

  • specjalizuje się w kampaniach reklamowych dla e-commerce i biznesów usługowych
  • każdego miesiąca w prowadzonych kampaniach generuje 1,5 - 2 mln zł przychodu
  • na szkoleniu opowie, w jaki sposób zmaksymalizować efekty sprzedażowe dzięki fanpage

Wciąż niezdecydowany?

W dzisiejszych czasach jeżeli Ty nie wypromujesz swojej firmy w Internecie,
to Twoja konkurencja zrobi to zamiast Ciebie.

Nie czekaj na cud, ZYSKAJ PRZEWAGĘ promując się na Facebooku już teraz!

 

Dziś: 530 zł 300 zł(Wystawiam faktury)

P.S. Czy wiesz, że 70% osób, zanim u Ciebie kupi sprawdzi czy jego znajomi są Twoimi fanami na Facebook?

P.P.S. Adwords i Pozycjonowanie to działania, które podejmuje większość firm. To tam 99% firm walczy o klienta. Facebook to społeczność i sieć reklamowa, w której to zjawisko jeszcze nie występuje. Podejmując działanie teraz, Twoja firma zaistnieje na Facebook zanim konkurencja się zorientuje, że jest to świetne miejsce do sprzedaży produktów i usług.

P.P.P.S. Facebook to platforma, na której koszt pozyskania klientów może wynosić nawet 4-8 zł! Zobacz przykłady powyżej!